Izvršni odbor orkestra

  • Predsednik: Marko Šraj
  • Podpredsednik: Iztok Krajnc
  • Tajnik: Fran Horzelenberg
  • Blagajnik: Žiga Lukančič
  • Gospodar: Tine Albreht
  • Članica: Andreja Rožmanec
  • Član: Martin Sterle

Arhivar

  • Jure Kociper

Nadzorni odbor

  • Miro Sedej
  • Luka Kogovšek
  • Rok Tisaj

Častno razsodišče

  • Vid Pupis
  • Luka Petrovčič
  • Tomaž Facija
  • Nadomestni član: Janja Nagode
  • Nadomestni član: Anja Hrvatič

 

Aktivni člani

Ime in priimek Inštrument Član od
Tine Albreht Tolkala 1992
Patricija Albreht Rog 2007
Ožbej Bizjak Klarinet 2015
Peter Černe Trobenta 1984
Žiga Čuk Trobenta 1998
Urška Erjavec Saksofon 2008
Špela Erjavec Flavta 2010
Tomaž Facija Tolkala 2015
Iztok Flek Kontrabas, Bas Kitara 2009
Martin Gantar Trobenta
Jernej Gantar Trobenta 2003
Domen Gantar Tenor 2005
Gašper Gantar Rog 2007
Lea Grom Flavta 2018
Matej Hodnik Oboa 2018
Jakob Hodnik Klarinet 2018
Fran Horzelenberg Klarinet, Bas Klarinet 2003
Anja Hrvatič Flavta 2015
Bor Jamnik Bas Klarinet 2015
Čivre Katarina Flavta 2015
Jan Kaufman Klarinet 2015
Jure Kociper Trobenta 1998
Luka Kogovšek Tenor 2009
Iztok Krajnc Saksofon 1994
Srečko Likar Klarinet 1973
Živa Loštrek Oboa 1998
Davor Loštrek Alt Saksofon 2000
Janez Loštrek Tuba 2001
Žiga Lukančič Klarinet 2012
Aljaž Lukančič Pozavna 2015
Nik Marić Klarinet 2011
Kenan Mihevc Bariton 2018
Zoran Mitev Fagot 2001
Luka Mitev Fagot 2009
Mihael Mitev Fagot 2009
Blaž Modrijan Rog 2018
Petja Možina Saksofon 2018
Branko Mrak Pozavna 1998
Andrej Nagode Tuba 2008
Janja Nagode Tolkala, Klavir 2007
Miha Nagode Klarinet 2007
Anja Nagode Flavta 2015
Gašper Peršl Tolkala 1991
Gabrijel Petrovčič Bariton 2008
Luka Petrovčič Tolkala 2013
Maks Požarnik Vavken Klarinet 2015
Lev Pupis Saksofon 1989
Vid Pupis Klarinet 1994
Andreja Rožmanec Rog 1993
Ivana Rus Klarinet
Miro Sedej Tenor 1972
Rok Sekirnik Klarinet 1999
Erik Stegel Tolkala
Jana Sterle Trobenta
Martin Sterle Bariton 2015
Meta Neža Stražiščar Saksofon
Nadja Šarić Flavta
Nena Šefman Hodnik Flavta
Rok Škrlj Klarinet 2000
Matevž Špacapan Saksofon
Marko Šraj Pozavna 2001
Danijel Štih Trobenta
Ambrož Tacar Klarinet
Rok Tisaj Trobenta 2010
Luka Vovk Klarinet 2015
Metka Zeriali Flavta
Aljaž Žižek Saksofon 1999